Nazywam się Aleksandra Wierzba, moje ponad 10 letnie doświadczenie w księgowości zdobyłam pracując jako księgowa oraz kadrowa w małych rodzinnych firmach i dużych spółkach, a następnie prowadząc własne biuro rachunkowe. Wciąż podnoszę swoje kwalifikację uczestnicząc w szkoleniach, monitorując zmiany przepisów oraz czytając branżową prasę.

Szczególną uwagę przywiązuję do jakości świadczonych usług. Działam na podstawie certyfikatu Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Potwierdzeniem moich kwalifikacji są liczne certyfikaty ukończonych szkoleń i kursów oraz studiów magisterskich w zakresie Rachunkowości na Uniwersytecie Gdańskim.

Jestem członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce jak również Sygnatariuszem Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadam ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w PZU S. A.

Najwyższa jakość obsługi Państwa firmy jest dla mnie priorytetem. Zrozumienie charakteru prowadzonej przez Państwa działalności pozwala mi na najlepsze ukierunkowanie pracy i zaproponowanie właściwych rozwiązań do Państwa potrzeb. Staram się udzielać wszechstronnego wsparcia przy pojawiających się problemach i wskazać najlepsze dla Państwa rozwiązanie. Pracuję na systemie Symfonia.

Certyfikaty, członkostwo

Pomorskie Centrum Usług Księgowych gwarantuje, iż świadczone usługi księgowe są na najwyższym poziomie czego świadectwem jest:

Certyfikat

Certyfikat wydany przez Ministra Finansów nr 59278/2012

Zobacz dokument

Nagroda

Zajęcie I miejsca w kategorii Księgowy Roku 2017 - Najlepsze Biuro Rachunkowe w województwie pomorskim.

Zobacz dokument

Poświadczenie

Pomorskie Centrum Usług Księgowych jest sygnatariuszem Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości.

Zobacz dokument

Certyfikat

Szkolenie "Prowadzenie Biura Rachunkowego w 2018 r."

Zobacz dokument

Certyfikat

Specjalista ds. rachunkowości

Zobacz dokument

Certyfikat

Szkolenie "Zasady rozliczeń z pracownikami z tytułu podróży służbowej oraz samochód w firmie - aspekty podatkowe".

Zobacz dokument

Zaświadczenie

Ukończenie kursu "Kadry i płace" zorganizowanego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Gdańsku.

Zobacz dokument

Zaświadczenie

Ukończenie kursu "Rachunkowość dla samodzielnych księgowych" zorganizowanego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Niepubliczna Placówka Oświatowa Oddziału Okręgowego w Gdańsku.

Zobacz dokument

Certyfikat

Akademia specjalisty ds. środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. Kompendium wiedzy."

Zobacz dokument

Zaświadczenie

Szkolenie "Finanse z elementami rachunkowości".

Zobacz dokument

Schemat współpracy

 
 1. Określenie potrzeb

  Aby precyzyjnie wycenić usługę księgową najpierw musimy poznać Twoje potrzeby, aby wybrać dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Możemy się umówić na spotkanie, porozmawiać przez telefon lub korespondować mailowo.

 2. Wycena

  Po pierwszym kroku jesteśmy w stanie idealnie dopasować ofertę dla Twojej firmy. Na tym etapie uzgadniamy i wyjaśniamy wszystkie ważne elementy umowy oraz przedstawiamy wariant cenowy za usługę.

 3. Podpisanie umowy

  Po akceptacji warunków współpracy podpisujemy umowę. Jednocześnie podpisują Państwo pełnomocnictwa (do reprezentacji przed organami podatkowymi jak również do wysyłki elektronicznej deklaracji ZUS oraz US.

 4. Jesteśmy w kontakcie

  Dla naszych Klientów jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym, emailowym lub jeśli ktoś potrzebuje się spotkać i porozmawiać osobiście to również zapraszamy 🙂

Inne udogodnienia

Odbiór dokumentów

Okazuje się że dla większości z Państwa najbardziej uciążliwą czynnością jest dowożenie dokumentów do siedziby biura. Dlatego my wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i odbieramy dokumenty w siedzibie Waszej firmy.

E-księgowość

Siedziba Pomorskiego Centrum Usług Księgowych znajduje się w Gdańsku, ale nasze usługi sięgają dużo dalej. Firmy znajdujące się w każdym zakątku Polski mogą skorzystać z naszych usług. Specjalnie dla Was drodzy Klienci mamy rozwiązanie e-księgowości. Polega to na tym, że wysyłasz dokumenty poprzez platformę Saldeosmart. Jednocześnie mają Państwo podgląd do swoich dokumentów 24h/dobę. Mogą Państwo się logować do swojego konta z każdego urządzenia mobilnego i w każdym momencie macie dostęp do dokumentów wysłanych do biura. Z każdym Klientem ustalamy indywidualnie czy dokumenty będą przechowywane w biurze rachunkowym czy Klient woli trzymać je u siebie. Opcja e-księgowości jest dostępna dla każdego naszego Klienta.